X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

Sepet  (0)
loginGiriş Yap register Hesap Oluştur

Yedekleme Sözleşmesi

Hosting ve Reseller Hizmetleri

1: Hosting i̇le Reseller hizmetlerimizde 7 günde bir olarak otomatik sunucu yedeklerini almaktayız. Ancak bu yedekler olası sistem arızaları i̇çin alınan yedeklerdir. Müşteriler mutlaka kendi yedeklerini almak i̇le yükümlüdürler, firmamız i̇yi niyete dayalı olarak i̇nsiyatif olarak yedekleri müşteriler i̇le paylaşabilir.

2: Hosting ve Reseller sunucularında donanımdan ya da yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. Firmamız asla sorumlu değildir.

3: Yedeklemeler 5 GB'ı aşmamış siteler i̇çin geçerlidir. 5 GB üzerindeki siteler yedekleme kapsamı dışında olacağı i̇çin firmamız bu sitelerde oluşabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulamaz. Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür.

 

 

Sanal Sunucu Hizmetleri

1: VPS ve VDS hizmetlerimizde haftalık sunucu yedeği alınmamaktadır. Müşteri ücretli bir yedekleme hizmeti almadıysa firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

Fiziksel Sunucu Hizmetleri

1: Kiralanan veya barındırma hizmeti alan fiziksel sunucularda kesinlikle ücretli veya ücretsiz yedek alınmamaktır.

 

2: Tüm yedekleme sorumluluğu sunucuyu kiralayan veya barındıran kullanıcıya aittir, firmamız olası bir durumda kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

Ödeme süresi 7 gün geçen hesaplar sunuculardan silinmektedir. Bu sebeple ödeme süresi geçen ve silinen hesapların alınan yedekleri dahil sunuculardan silineceği i̇çin, hizmet süresi sonunda müşteriler kesinlikle yedek talep edemezler. Bu sebepten olası bir maduriyette firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.